Ga naar de inhoud

Nieuw in De Boeg: ontdek het Leefstijlloket

Activiteiten in beeld GLI & Leefstijlloketten Amsterdam

Ben je benieuwd welke activiteiten, ontmoetingsmogelijkheden en ondersteuning er in De Boeg te vinden zijn? Kom dan naar de opening van het nieuwe Leefstijlloket in De Boeg.

Het Leefstijlloket is er voor iedereen uit de buurt die vragen heeft over gezondheid, bewegen, welzijn en een actieve leefstijl. Of je nu meer wilt bewegen, nieuwe mensen wilt ontmoeten of op zoek bent naar activiteiten die bij je passen, je bent van harte welkom!

Kennismaken met het Leefstijlloket

Tijdens de opening kun je op een laagdrempelige manier kennismaken met het Leefstijlloket en ontdekken wat De Boeg allemaal te bieden heeft. Medewerkers staan klaar om je wegwijs te maken in het aanbod en mee te denken over activiteiten die aansluiten bij jouw wensen en interesses.

Gezellig programma voor de buurt

Van 10.00 tot 14.00 uur is er van alles te beleven. Geniet van live muziek van het zangkoor, doe mee aan een workshop van de dagbesteding en ontmoet buurtbewoners onder het genot van een kop koffie of thee.

Het Leefstijlloket is een plek waar gezondheid, ontmoeting en plezier samenkomen. Daarom maken we van de opening een gezellige bijeenkomst voor iedereen uit de wijk.

Praktische informatie

Datum: Maandag 31 augustus
Tijd: 10.00 tot 14.00 uur
Locatie: Huis van de Wijk De Boeg, Hoofdweg 495
Kosten: Gratis