Ga naar de inhoud

IJburg Strand Obstacle Run

De datum van de nieuwste editie van de IJburg Strand Obstacle Run is bekend! Op zaterdag 27 juni wordt het strand bij IJburg weer omgetoverd tot waar obstakel paradijs. Met wie ga jij de strijd op het strand en door het water aan?!

Ijburg strand Obstacle Run: durf jij het aan?

Zand, water, en heel veel obstakels! Op zaterdag 27 juni van 13:00 tot 16:00 vindt de 4e editie van de IJburg Obstacle Run plaats op het strand van IJburg. Trek je sportkleren aan, trommel je vrienden, collega’s, ouders of kids op en test je uithoudingsvermogen, samenwerking en lef op ons uitdagende parcours, deelname is gratis en elke deelnemer krijgt een Obstacle Run shirt! Let op: Zwemdiploma A is verplicht.

Welke startgroep past bij jou?

De IJburg Obstacle Run is er voor iedere Amsterdammer! Het is hét perfecte uitstapje in eigen stad. Kies de startgroep die bij jou past en beleef een sportief avontuur op het strand van IJburg. De warming-up start 10 minuten van te voren. Vanaf 13:00 is er muziek op het strand en kun je je shirt ophalen. Je kunt het parcours zo vaak rennen als je wil!

Voor kinderen vanaf 6 jaar met een volwassene (18+). Een zwemdiploma A is verplicht. Let op! Als het veld vol is, kan het zijn dat er ook in Blok 2 (15:00 uur) wordt gestart!

Voor de jonge durfals met energie voor 10.

Let op: jongeren van 12 t/m 15 moeten zich aanmelden met een begeleider van 16+. De begeleider hoeft niet mee te rennen, maar is wel aanwezig tijdens de run. Een zwemdiploma A is verplicht.

Voor iedereen vanaf 16 jaar en ouder die solo of met vrienden de uitdaging aan wil gaan.

Competitief of gewoon voor de fun, jij bepaalt het tempo!

Doe mee en schrijf je in!

Sta jij te popelen om over de obstakels op het strand te rennen, door het zand te kruipen en samen tot het uiterste te gaan? Wacht dan niet te lang – de IJburg Obstacle Run is elk jaar snel vol!

Kleding en voorbereiding

  • Elke deelnemer krijgt een Obstacle Run shirt
  • Trek sportieve kleding aan die nat en vies mag worden
  • Schoenen zijn niet nodig want de run doe je op blote voeten!
  • Neem een handdoek en droge kleding mee voor na de run
  • Er is een buitendouche om je even op te frissen

Sfeerimpressie van de vorige edities

Veel gestelde vragen

Er is voldoende parkeergelegenheid, 1 €3,90 per uur.

Het evenement is gratis!

 De ouder-kind run start om 14.00. De 12-16 en 16+ run start om 15.00

Bij slecht regen gaat de run gewoon door, met mogelijk wat aanpassingen aan het parcours. Alleen bij onweer of extreem harde wind zijn we genoodzaakt het evenement te cancelen.

Sportieve kleding, die vies mag worden. Elke deelnemer ontvangt voor de start een gratis t-shirt. We raden aan de run op blote voeten te doen.

 Er zijn ruim voldoende wc’s en er is een buitendouche. Er zijn geen speciale kleedruimtes, echter is dit wel mogelijk op de wc.

Ja, iedere deelnemer ontvangt een medaille.

Nee, bij de Obstacle Run draait het om samenwerken en niet om snelheid.

Pampuslaan 505, 1087 HP Amsterdam

 Iedereen van 6 jaar of ouder, met minimaal zwemdiploma A, mag meedoen. Voor de deelnemers tot 16 jaar, is een begeleider verplicht. 

Ben jij erbij?

Schrijf je in via het formulier.

Deze Obstacle Run is een samenwerking tussen Team Sportservice Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Surfcenter IJburg, Reddingsbrigade Amsterdam, de Sport-O-Theek, Strand Conciërges, Sportmomentje & Dynamo! 

Vragen? Onze collega helpt je graag verder!